logo

Et tähtsad asjad ei jääks elus raha pärast tegemata,

           tee rahaasjad korda ja alusta investeerimisega!

 

 

Mul on hea meel, et oled teinud suurepärase otsuse saavutada oma raha üle kontroll. Iga samm, mis edaspidi teed, vähendab sinu elus stressi ja lubab sul tulevikus raha üle vähem muretseda. Super!
Minu nimi on Kristi Saare ja olen viimased kuus aastat tegelenud investeerimisega ja aidanud tuhandetel inimestel e-raamatute, koolituste, raadiosaadete ja nõustamise abil astuda samme, mis on nende rahalist seisu parandanud.
Kirjutan ja räägin esimestest sammudest, mis aitavad ära maksta võlgu, oma kulude üle kontrolli saavutada ja investeerimisega alustada, maksuküsimustest, investeerimisstrateegiast, investeeringute analüüsist ning tootlusarvutusest.
Loodan, et saan aidata ka sind!
Siia kodulehele olen kogunud kokku palju abistavat materjali, mis on abiks ka sulle, sõltumata sellest, kui kaugel oma teekonnal oled.
Kui oled alles alustaja, soovitan sissejuhatuseks blogist lugeda,
Kui oled juba investeerimisega alustanud, siis olen kirjutanud täpsemalt sellest,
Kui eelistad lugemisele kuulamist, siis hoia silm peal minu tehtavatel koolitustel (pannes ennast kirja meililisti või jälgides Facebooki lehte), või lepi minuga kokku individuaalnõustamine, kus keskendume sinu küsimustele.
Soovin sulle su investeerimisteekonnal edu!

 

Olen kirjutanud investorite abistamiseks ka kaks e-raamatut.

Esimene neist on suunatud neile, kes soovivad teha investeerimisega algust ja teine investeeringute maksunüanssidest.

Mõlema e-raamatu kohta leiad täpsemat infot poest.