Müügiinfo

Üldised müügitingimused

1.1 Müügitingimused kehtivad kristiinvesteerib.ee lehe Veebipoes ostja (edaspidi Tarbija) ning ettevõtte Kristi investeerib OÜ, (Reg. kood: 14753252), asukohaga Keemia 33b/1-2, Tallinn, Harjumaa, 10616, (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

1.2 Lisaks käesoleval lehel kirjas olevatele tingimustele reguleerib Tarbija ja Veebipoe vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtiv Võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), Tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised olulised õigusaktid.

1.3 Veebipoel on õigus teha müügitingimustes muudatusi. Muudatused kajastatakse siin veebilehel: kristiinvesteerib.ee/muugiinfo/

1.4 Kristi investeerib OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Kristi investeerib OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Hinnainfo ning kohaletoimetamine

2.1 Kõik Veebipoes toodud hinnad on eurodes. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

2.2 Ostetud digitooted ja piletid edastatakse e-maili teel ning kohaletoomisega seotud tasud puuduvad.

2.3 Füüsilised tooted edastatakse pakiautomaati ja tasud, kui need rakenduvad, on ostukorvis välja toodud. Tooteid saadab välja Veebipoe partner Pakipoint. Erandkorras, kui pakiautomaatides on ootejärjekord, võib tellimuse täitmine võtta aega kuni 5 päeva, tavapäraselt 2-3 päeva. Võimalik on valida Smartposti, Omniva ja DPD pakiautomaatide vahel.

2.4 Erandlikel juhtudel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

2.5 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

2.6 Veebipoel on õigus teha müügitingimustes muudatusi. Muudatused kajastatakse veebilehel: kristiinvesteerib.ee/pood/

Tellimuse vormistamine

3.1 Kauba tellimiseks tuleb soovitud tooted lisada ostukorvi.

3.2 Tellimuse vormistamiseks vajutage lingile “Vormista tellimus”. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile maksmisele kuuluv summa, mille saab tasuda pangalingi kaudu või ülekandega. Valige endale nimekirjast sobiv makseviis. Makselinki vahendab Maksekeskus ning maksed toimuvad eurodes.

3.3 Kontrollige enne tellimuse lõplikku kinnitamist andmeväljadel oleva informatsiooni tõesust, veenduge ostukorvi sisu õigsuses ja tutvuge müügitingimustega.

3.4 Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole või makse sooritamisel makselingi kaudu.

3.5 Makstud tellimuse täitmine toimub automaatselt ning tellitud kaup ja arve jõuavad teie meiliaadressile tavatingimustel ühe tunni jooksul. Füüsilised tooted liiguvad vastavalt postisüsteemi kiirusele, eelduslikult jõuavad need valitud pakiautomaati 3 tööpäeva jooksul.

3.6 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul. Sõltuvalt makseviisist võib laekumine aega võtta kuni 7 tööpäeva.

Taganemisõigus ja pretensioonide esitamise kord

4.1 Tarbijal on õigus pöörduda pretensioonide lahendamiseks Veebipoe poole (kontaktinfo leiad siit). Taganemisõigus ei kohaldu kui kliendiks on juriidiline isik.

4.2 Tarbijal on õigus raha tagasi saada kui kaup ei vasta Veebipoes kirjeldatud sisule.

4.2.1 Kui Tarbijal ei ole võimalik osaleda üritusel, mille jaoks on ta pileti soetanud on võimalik valida e-poest endale kompensatsiooniks asendustoode või vähemalt 7 päeva enne üritust etteteatamisel saada tagasi kuni 75% osalustasust.

4.2.2 Kui Tarbijal ei ole võimalik osaleda nõustamiskohtumisel, siis on võimalik valida e-poest endale kompensatsiooniks asendustoode või vähemalt 3 päeva enne kohtumist etteteatamisel saada tagasi kuni 75% osalustasust.

4.2.3 Kui Tarbija on saanud pakiautomaati vale raamatu või on raamat defektiga, siis on raamatu tagastamiseks aega 14 päeva, vigase toote puhul kompenseerib tagastamisega seotud kulutused Veebipood, võta kompensatsiooniks ühendust otse klienditoega sales[ät]kristiinvesteerib.ee.

4.2.4 Kui Tarbija ei ole rahul tellitud digitaalse tootega (e-raamat, videokoolitus), siis palun võtta ühendust otse klienditoega sales[ät]kristiinvesteerib.ee, et valida kompensatsiooniks asendustoode.

4.3 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

4.4 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

4.5 Veebipood ei vastuta Tellijani kauba jõudmise hilinemise eest, juhul kui kauba kohaletoimetamine viibis asjaolude tõttu, mida Veebipood ei saanud ette näha ega mõjutada.

4.6 Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist tarbija tegevuse või tegevusetuse tõttu (vale kasutusviis, õnnetusjuhtum vms) või kui tegemist on asja tavapärasest kasutamisest tingitud normaalse kulumisega. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

4.7 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile sales[ät]kristiinvesteerib.ee.

4.8 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

4.9 Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Kristi investeerib OÜ
Reg. kood: 14753252
Keemia 33b/1-2, Tallinn, Harjumaa, 10616
Üldine kontaktinfo:
Kristi Saare
e-mail: kristi [at] kristiinvesteerib.ee
telefon: 555 88 178

Käesoleval veebilehel kirjeldatu on minu isiklik kogemus investeerimismaailmas - tegemist ei ole investeerimisnõuga ning ükski kajastatud tehing või tegevus ei ole ostusoovitus.

Veebilehe sisu on meelelahutusliku ja informatiivse sisuga ning ei tohiks kunagi olla aluseks ühegi otsuse tegemiseks. Tee kõik oma finantsotsused vastavalt oma riskitasemele ja isikliku portfelli analüüsile. Tootlikke investeeringuid!

© 2016-2023 Kristi investeerib OÜ