Minust

Tere, minu nimi on Kristi Saare ja ma olen 34 aastane. Alustasin oma investeerimisteekonda aastal 2012 ja nüüdseks on rahatarkusest saanud minu südameasi.

Mu investeerimishuvi sai alguse juba keskkoolis – lugesin esimesi investeerimisraamatuid ja mõtlesin, et kui tore oleks elada nii, et sinu raha sinu eest tööd teeb. Olles pärit väikelinnast ja elades tüüpilist kokkuhoidlikku tudengielu ei tundunud investeerimine aga midagi, mis võiks mulle kättesaadav olla. Ometigi hoidsin vabal ajal silma peal majandusuudistel ning mõtlesin, et kunagi saab minust ka investor.

Alustasin sisuliselt nullist. Kogusin kõigepealt kokku meelerahufondi raha, elasime mehega tööd tehes veidi tudengielu, et koguda raha kodu soetamiseks, lugesin investeerimiskirjandust ja -blogisid, mis ette jäid ning 2012 investeerisin oma esimesed 10 eurot ühisrahastusse. Oli ausalt päris hirmus, sest sellel hetkel polnud väga palju alustavatele väikeinvestorite suunatud infot.

Sealt hakkas pall veerema – käisin koolitustel ja kohtusin põnevate inimestega, proovisin kätt erinevate investeerimisvõimalustega ning õppisin nii teiste kui ka enda vigadest. Praeguseks on mu investeerimisportfell jaotunud aktsiate, indeksfondide, võlakirjade, ühisrahastuse, laenude, kinnisvara ja start-up investeeringute vahel ning täitunud eesmärk täiskohaga tööst loobuda – lahkusin palgatöölt 2019. aastal. Nüüdseks olen sukeldunud investeerimismaailma.

Minu tegemistel saab silma peal hoida jälgides kristiinvesteerib.ee blogi ning minu Instagrami, kus vastan erinevatele rahateemalistele küsimustele. Tegelen ka investeerimishuviliste koolitamisega, olen koos Tauri Alasega Investeerimisraadio (2015) saatejuht ning olen kirjutanud raamatu "Kuidas alustada investeerimisega".

Asutasin 2014. aastal MTÜ Naisinvestorite Klubi ja mul on oma rahatarkuse fookusega kirjastus WW Print (2020). Õpetan endiselt majandust Pelgulinna gümnaasiumis (2011), olen Tuleva ühistu esimees ja fondide nõukogu liige (2017) ning EstBANi juhatuse liige (2021). Aastal 2021 valis Äripäev mind aasta investoriks.

Loodan sulle su teekonnal toeks olla, oluline on alustada. Mu kodulehelt leiad hulga lisamaterjali ja viiteid, mille abil saad esimesest huvist jõuda päris sammudeni. Ma pole kõigi nende aastate jooksul kohtunud ühegi inimesega, kes oleks kahetsenud rahaasjade korda saamist. Investeerimine on kõikidele!


Kristi

Investor. Autor. Õpetaja. Ettevõtja. Mentor.

Kristi investeerib OÜ
Reg. kood: 14753252
Sõpruse pst 44-32, Tallinn, Harjumaa, 10620
Üldine kontaktinfo:
Kristi Saare
e-mail: kristi [at] kristiinvesteerib.ee
telefon: 555 88 178

Käesoleval veebilehel kirjeldatu on minu isiklik kogemus investeerimismaailmas - tegemist ei ole investeerimisnõuga ning ükski kajastatud tehing või tegevus ei ole ostusoovitus.

Veebilehe sisu on meelelahutusliku ja informatiivse sisuga ning ei tohiks kunagi olla aluseks ühegi otsuse tegemiseks. Tee kõik oma finantsotsused vastavalt oma riskitasemele ja isikliku portfelli analüüsile. Tootlikke investeeringuid!

© 2016-2023 Kristi investeerib OÜ