Kingi rahatarkust

Su lähedasel inimesel on mõni tähtpäev lähenemas ja sa ei tea, mida kinkida? Kingi oma lähedasele rahatarkust - see näitab su lähedasele, et sa päriselt hoolid tema käekäigust ning toetad sellega ka tema enesearengut.

Pakun sulle võimalust üllatada oma lähedast mõne rahatarkuse raamatu, veebiseminari või avaliku koolitusega (leiad need poest), samuti on valikus finantsmentorluse kohtumine veidi rohkem teadlikumale kliendile või saad kutsuda mind otse tähtpäevale tervele teie seltskonnale rahatarkust jagama.

Kui sa ei tea veel päris täpselt, millised on su lähedase eesmärgid ja vajadused, saad poest soetada ka rahatarkuse kinkekaardi sinu valitud summas.

Tee rahatark valik ja näita, et hoolid päriselt - kingi rahatarkust ja rõõmu oma rahaasjade korda saamisest!

Kristi investeerib OÜ
Reg. kood: 14753252
Keemia 33b/1-2, Tallinn, Harjumaa, 10616
Üldine kontaktinfo:
Kristi Saare
e-mail: kristi [at] kristiinvesteerib.ee
telefon: 555 88 178

Käesoleval veebilehel kirjeldatu on minu isiklik kogemus investeerimismaailmas - tegemist ei ole investeerimisnõuga ning ükski kajastatud tehing või tegevus ei ole ostusoovitus.

Veebilehe sisu on meelelahutusliku ja informatiivse sisuga ning ei tohiks kunagi olla aluseks ühegi otsuse tegemiseks. Tee kõik oma finantsotsused vastavalt oma riskitasemele ja isikliku portfelli analüüsile. Tootlikke investeeringuid!

© 2016-2023 Kristi investeerib OÜ