Eritellimuskoolitused

Kui sa ei leia sobivat avalikku koolitust või sooviksid sõpruskonna või töökollektiiviga personaliseeritult rahatarkust omandada, siis viin läbi ka eritellimuskoolitusi. Olen käinud koolitamas mitmeid sõpruskondi nii pereüritustel, tüdrukuteõhtutel kui investeerimishuviliste sõprade koosviibimistel.

Samuti saan pakkuda ettevõtetele tõeliselt praktilisi koolitusi, mis aitavad ettevõtte töötajatel oma elu ja raha paremini juhtida. Käin pea igal nädalal ettevõtetes rahatarkust jagamas - olgu tegemist suvepäevade, inspiratsioonilõuna või tavalise tööpäevaga. Hea tööandja ei arenda ainult oma töötaja erialakompetensi, vaid aitab tal ka paremini oma igapäevaelus hakkama saada – õnnelik ja ambitsioonikas töötaja on väärtus igale ettevõttele.

Mind võib kutsuda esinema ka erinevatele konverentsidele, mille fookuses on ettevõtlus, rahatarkus või investeerimine. Koolitan nii eesti kui ka inglise keeles, kokkuleppel olen nõus ka sõitma mõnele kaugemale üritusele. Vastavalt soovile võin läbi viia lühikoolitusi (1h/2h) või ka täispikki koolituspäevi. Palun broneerida eritellimuskoolitus vähemalt 2 kuud ette. Täpsemaid detaile same arutata juba kirjalikult kristi[ät]kristiinvesteerib.ee.

Kristi investeerib OÜ
Reg. kood: 14753252
Keemia 33b/1-2, Tallinn, Harjumaa, 10616
Üldine kontaktinfo:
Kristi Saare
e-mail: kristi [at] kristiinvesteerib.ee
telefon: 555 88 178

Käesoleval veebilehel kirjeldatu on minu isiklik kogemus investeerimismaailmas - tegemist ei ole investeerimisnõuga ning ükski kajastatud tehing või tegevus ei ole ostusoovitus.

Veebilehe sisu on meelelahutusliku ja informatiivse sisuga ning ei tohiks kunagi olla aluseks ühegi otsuse tegemiseks. Tee kõik oma finantsotsused vastavalt oma riskitasemele ja isikliku portfelli analüüsile. Tootlikke investeeringuid!

© 2016-2023 Kristi investeerib OÜ