Finantsmentorlus

Kui sinul (ja su perekonnal või sõpradel) on mõni kindel investeerimisküsimus, mis huvitab, siis lepi minuga kokku ühekordne mentorluskohtumine, kus saame keskenduda sinu jaoks just hetkel kõige põletavamatele muredele. Finantsmentorluse kohtumistel on suurepärane võimalus saada personaalset informatsiooni ja saad olla kindel, et sinu küsimused saavad vastuse.

Saame keskenduda näiteks investeerimisstrateegia väljatöötamisele või üle vaatamisele, maksunüansside täpsustamisele, varaklasside valikule, varasuhete üle arutamisele, vanemate pensionistrateegia paikapanekule, investeeringute ettevõtte alla kolimisele, ettevõtlusküsimustele, karjääriplaneerimisele ja muudele sinu jaoks olulistele eesmärkidele.

Konsultatsiooni kokkuleppimiseks vaata täpsemat infot poest või kirjuta mulle (kristi[ät]kristiinvesteerib.ee), ühekordsete finantsmentorluse kohtumiste-vestluste puhul arvesta hinnaga 145/eur tund.

Järgmised sammud

Kui tunned, et vajaksid edasi liikumisel abi, siis saame süveneda pikemaajaliselt sinu rahalisse olukorda ja eesmärkidesse ning saad jooksvalt küsida nõu ning leida tegutsemiseks motivatsiooni.

Selleks, et mentorlus efektiivselt toimiks tuleks panna paika veidi pikem plaan kohtumisteks, saame kasutada erinevaid suhtlusvahendeid - näost-näkku kohtumised, kirjavahetus, videokõned jne. Mentorlusperioodi jooksul on sul ligipääs minu ajale ning kõikidele minu teadmistele ja kogemustele, et saaksid oma finantselu tõeliselt muuta.

Mentorlusel keskendume detailselt erinevatele teemadele vastavalt sinu soovile ja finantsolukorrale – sissetuleku suurendamine, rahaasjade haldamine, investeerimisstrateegia ja portfelli kasvatamine, ettevõtlusega tegelemine, pikaajalise plaani loomine.

Kui tunned, et vajad mentori abi oma eesmärkideni jõudmisel, siis kirjuta mulle omapoolse visiooni ja küsimustega ning lepime kokku ajaraami ja eesmärgid. Olen aastaid tegutsenud koos erinevate mentorlusklientidega, kes on järjepideva töö ja nõustamisega saanud tuge esimestest sammudest kuni finantsvabaduseni välja.

Kristi investeerib OÜ
Reg. kood: 14753252
Keemia 33b/1-2, Tallinn, Harjumaa, 10616
Üldine kontaktinfo:
Kristi Saare
e-mail: kristi [at] kristiinvesteerib.ee
telefon: 555 88 178

Käesoleval veebilehel kirjeldatu on minu isiklik kogemus investeerimismaailmas - tegemist ei ole investeerimisnõuga ning ükski kajastatud tehing või tegevus ei ole ostusoovitus.

Veebilehe sisu on meelelahutusliku ja informatiivse sisuga ning ei tohiks kunagi olla aluseks ühegi otsuse tegemiseks. Tee kõik oma finantsotsused vastavalt oma riskitasemele ja isikliku portfelli analüüsile. Tootlikke investeeringuid!

© 2016-2023 Kristi investeerib OÜ