Alustava investori maksuspikker
Image for Alustava investori maksuspikker
Image for Alustava investori maksuspikker

Alustava investori maksuspikker

Tooteinfo

Kirjeldus

Kui investeerimismaailmas on esimesed sammud astutud, siis kerkib väga ruttu maksustamise küsimus. Kuidas investeeringuid maksustatakse? Millised erisused on eraisikuna ja ettevõtte alt tegutsedes? Kuidas saaks makse kõige mõistlikumalt planeerida, et portfelli kasvu mitte piirata?

Alustava investori maksuspikri e-raamatu eesmärgiks on anda ülevaade kolmest peamisest varaklassist (aktsiad, kinnisvara, ühisrahastus) ja nendega seotud maksuloogikast, mis kehtib eraisikutele ja ettevõtetele.

E-raamat käib läbi maksustrateegia olulisuse; selgitab, kuidas juba tehtud valikuid vajadusel muuta ning toob välja põhjused, miks tasub mõelda ka varade pärandamisele ja äririski haldamisele. Kui mina ise oleksin saanud seda e-raamatut oma investeerimisteekonna alguses lugeda oleksin praeguseks säästnud tuhandeid eurosid ebamõistliku maksukoormuse arvelt.

Info

Info

  • Uuendatud: 27.09.2022
  • 40 lehekülge
  • Formaat: pdf

Soovitused

Kristi investeerib OÜ
Reg. kood: 14753252
Sõpruse pst 44-32, Tallinn, Harjumaa, 10620
Üldine kontaktinfo:
Kristi Saare
e-mail: kristi [at] kristiinvesteerib.ee
telefon: 555 88 178

Käesoleval veebilehel kirjeldatu on minu isiklik kogemus investeerimismaailmas - tegemist ei ole investeerimisnõuga ning ükski kajastatud tehing või tegevus ei ole ostusoovitus.

Veebilehe sisu on meelelahutusliku ja informatiivse sisuga ning ei tohiks kunagi olla aluseks ühegi otsuse tegemiseks. Tee kõik oma finantsotsused vastavalt oma riskitasemele ja isikliku portfelli analüüsile. Tootlikke investeeringuid!

© 2016-2024 Kristi investeerib OÜ