Kuidas alustada investeerimisega
Image for Kuidas alustada investeerimisega
Image for Kuidas alustada investeerimisega
Image for Kuidas alustada investeerimisega
Image for Kuidas alustada investeerimisega
Image for Kuidas alustada investeerimisega

Kuidas alustada investeerimisega

Tooteinfo

Kirjeldus

Siia raamatusse olen pannud kirja kõik selle, mida oleksin ise tahtnud investeerimismaailmas esimesi samme astudes teada. Raamatusse jõudnud harjutused ja näpunäited on lugematu hulga koolituste jooksul ja investorite poolt praktiliselt läbi katsetatud ja aitavad ka päriselt edukalt esimesi samme investeerimismaailmas astuda.

Kingi finantsteadmisi endale ja oma lähedastele – “Kuidas alustada investeerimisega?” on praktiline käsiraamat, mis aitab samm-sammult rahaasjade üle kontrolli võtta, annab ülevaate investeerimisvõimalustest ja loob arusaadava ja selge ülevaate riskidest, hajutamisest ja maksundusest.

Sageli ongi investeerimisega alustamisel kõige suuremaks probleemiks hirm teha midagi valesti või teadmatus, et kust üldse alustada. Seetõttu käibki raamat üksipulgi läbi finantsseisu kaardistamise ja korrastamise, väikeinvestoritele kättesaadavad investeerimisvõimalused ja olulised aspektid oma esimeste investeeringute tegemisel.

Kui sul on kaasa, pereliige või sõber, kes tunneb investeerimise vastu huvi aga ei ole veel alustanud, siis on just see raamat talle kingikotti sobiv üllatus!

Info

Info

  • Kuidas tellida? Pane sobiv arv raamatuid ostukorvi, kohaletoomiseks vali endale sobiv pakiautomaat (kaitseks ilmastikuolude vastu soovitan pigem Smartposti). Raamatu hinnas sisaldub postikulu.
  • Ilmumisaasta: 2023
  • Pehmekaaneline
  • 144 lehekülge

Soovitused

Kristi investeerib OÜ
Reg. kood: 14753252
Sõpruse pst 44-32, Tallinn, Harjumaa, 10620
Üldine kontaktinfo:
Kristi Saare
e-mail: kristi [at] kristiinvesteerib.ee
telefon: 555 88 178

Käesoleval veebilehel kirjeldatu on minu isiklik kogemus investeerimismaailmas - tegemist ei ole investeerimisnõuga ning ükski kajastatud tehing või tegevus ei ole ostusoovitus.

Veebilehe sisu on meelelahutusliku ja informatiivse sisuga ning ei tohiks kunagi olla aluseks ühegi otsuse tegemiseks. Tee kõik oma finantsotsused vastavalt oma riskitasemele ja isikliku portfelli analüüsile. Tootlikke investeeringuid!

© 2016-2024 Kristi investeerib OÜ