Lühinõustamine 30 min
Image for Lühinõustamine 30 min
Image for Lühinõustamine 30 min

Lühinõustamine 30 min

Tooteinfo

Kirjeldus

Alustavatel investoritel on sageli peale koolituste läbimist ja rahatarkuse materjalide uurimist küsimusi, mis vajavad individuaalset lähenemist või veidi pikemat arutlemist. Kui tunned, et oled mingitesse mõtetesse liialt kinni jäänud ja ei oska kuidagi edasi liikuda või on sul mõni spetsiifilisem küsimus, siis sobib sulle hästi lühinõustamine.

  • Tegemist on kaugnõustamisega, mis toimub veebi teel või telefonikõne kaudu lähima paari päeva jooksul, kestvusega kuni 30min.
  • Keskendume sinu portfelli jaoks oluliste probleemide lahendamisele, raskuspunktideks võivad näiteks olla esimeste valikute tegemine investeerimisega alustamisel, investeerimisinstrumentide ABC, portfellistrateegia loomine, investeeringute maksustamine, era- ja juriidilise isikuna investeerimise erisuste selgekstegemine jpm.

Pärast nõustamise eest tasumist kirjuta mulle kristi[ät]kristiinvesteerib.ee ja lepime nõustamisaja kokku.

Soovitused

Kristi investeerib OÜ
Reg. kood: 14753252
Sõpruse pst 44-32, Tallinn, Harjumaa, 10620
Üldine kontaktinfo:
Kristi Saare
e-mail: kristi [at] kristiinvesteerib.ee
telefon: 555 88 178

Käesoleval veebilehel kirjeldatu on minu isiklik kogemus investeerimismaailmas - tegemist ei ole investeerimisnõuga ning ükski kajastatud tehing või tegevus ei ole ostusoovitus.

Veebilehe sisu on meelelahutusliku ja informatiivse sisuga ning ei tohiks kunagi olla aluseks ühegi otsuse tegemiseks. Tee kõik oma finantsotsused vastavalt oma riskitasemele ja isikliku portfelli analüüsile. Tootlikke investeeringuid!

© 2016-2024 Kristi investeerib OÜ