Rahaasjad ja investeerimine 50+
Image for Rahaasjad ja investeerimine 50+

Rahaasjad ja investeerimine 50+

Tooteinfo

Kirjeldus

Tänapäeval räägitakse palju rahaasjadest ja investeerimisest, kuid sageli jääb mulje, et see on vaid noorte pärusmaa. Tegelikult on rahatarkus oluline igas vanuses ja 50+ inimesel on pensionini minna veel umbes 15 aastat - selle ajaga jõuab rahaasjad oluliselt paremale järjele saada.

Veebiseminaril keskendusimegi järgmistele teemadele:

- oma rahaasjade ülevaade (pensionisambad, meelerahufond, säästmine);

- toimetulek kriisidega (töökaotus, terviseprobleemid, võlad);

- investeerimisega alustamine (võimalused, varaklassid, eesmärgid, riskid).

Kingi veebiseminar oma 50+ vanematele ja lähedastele või tule ise kuulama, et oskaksid neid toetada rahaasjade kordasaamises.

Info

Info

  • Rahatarkuse veebiseminarid on loodud neile, kes vajavad paindlikku eneseharimise võimalust, kuid ei taha kvaliteedis järeleandmisi teha. Veebiseminaril saad osaleda endale sobival ajal ja kohas.
  • Järelvaatamise link tuleb postkasti peale makse toimumist ning veebiseminari on võimalik järgi vaadata 30 päeva jooksul.
  • Kestus: 1 tund 30 minutit
  • Läbiviija: Kristi Saare
  • Toimumisaeg: 19.02.2024

Soovitused

Kristi investeerib OÜ
Reg. kood: 14753252
Sõpruse pst 44-32, Tallinn, Harjumaa, 10620
Üldine kontaktinfo:
Kristi Saare
e-mail: kristi [at] kristiinvesteerib.ee
telefon: 555 88 178

Käesoleval veebilehel kirjeldatu on minu isiklik kogemus investeerimismaailmas - tegemist ei ole investeerimisnõuga ning ükski kajastatud tehing või tegevus ei ole ostusoovitus.

Veebilehe sisu on meelelahutusliku ja informatiivse sisuga ning ei tohiks kunagi olla aluseks ühegi otsuse tegemiseks. Tee kõik oma finantsotsused vastavalt oma riskitasemele ja isikliku portfelli analüüsile. Tootlikke investeeringuid!

© 2016-2024 Kristi investeerib OÜ