Veebiseminar: Race to 10K
Image for Veebiseminar: Race to 10K

Veebiseminar: Race to 10K

Tooteinfo

Kirjeldus

Räägime seminaril suurtest sissetulekutest. Kus on need 5000+ eurosed palgad? Kuidas viia ettevõte müügitulu või lisatööna teenitud tulu tuhandete eurodeni kuus? Kust alustada, kui tahad teha hüppe oma palgakõveras või tõsta oma töötunni hinda? Mis on raske, mis on lihtne, mis on ootamatu?

Seminar on sulle, kui oled juba midagi oma karjääris ära teinud - näiteks paistab 3k klubi, aga oled ambitsioonikas ja tahaksid ka sealt edasi liikuda. Jagan seminaris nii enda kogemusi sissetulekuallikate ülesehitamisel kui ka mentorlusklientide teekondi oma sissetulekute mitmekordistamisel.

Info

Info

  • Rahatarkuse veebiseminarid on loodud neile, kes vajavad paindlikku eneseharimise võimalust, kuid ei taha kvaliteedis järeleandmisi teha. Veebiseminaril saad osaleda endale sobival ajal ja kohas.
  • Järelvaatamise link tuleb postkasti peale makse toimumist ning veebiseminari on võimalik järgi vaadata 30 päeva jooksul.
  • Kestus: 1.5 tundi
  • Läbiviija: Kristi Saare
  • Salvestuse kuupäev: 25.01.2024

Kristi investeerib OÜ
Reg. kood: 14753252
Sõpruse pst 44-32, Tallinn, Harjumaa, 10620
Üldine kontaktinfo:
Kristi Saare
e-mail: kristi [at] kristiinvesteerib.ee
telefon: 555 88 178

Käesoleval veebilehel kirjeldatu on minu isiklik kogemus investeerimismaailmas - tegemist ei ole investeerimisnõuga ning ükski kajastatud tehing või tegevus ei ole ostusoovitus.

Veebilehe sisu on meelelahutusliku ja informatiivse sisuga ning ei tohiks kunagi olla aluseks ühegi otsuse tegemiseks. Tee kõik oma finantsotsused vastavalt oma riskitasemele ja isikliku portfelli analüüsile. Tootlikke investeeringuid!

© 2016-2024 Kristi investeerib OÜ