Veebiseminar: Race to 3k
Image for Veebiseminar: Race to 3k

Veebiseminar: Race to 3k

Tooteinfo

Kirjeldus

Kui soovid oma sissetulekut suurendada, kuid ei tea täpselt, milliseid samme 3000 eurose kuupalga suunas astuda, siis siit seminarilt saad teeotsa kätte. Kuidas jõuda 3k klubisse, kui sinu stardipunktiks on keskmine või alla keskmise palk? Millised on strateegiad, et sellest punktist edukalt edasi liikuda? Räägime praktilistest muredest ja mõttekohtadest ning arutame, mis on sissetuleku suurendamisel lihtne, mis on raske ning millega tuleb arvestada. Jagan seminaris nii enda kogemusi sissetulekuallikate ülesehitamisel kui ka mentorlusklientide teekondi oma sissetulekute mitmekordistamisel.

Info

Info

  • Järelvaatamise link tuleb postkasti peale makse toimumist ning veebiseminari on võimalik järgi vaadata 30 päeva jooksul.
  • Läbiviija: Kristi Saare
  • Kestus: 1 tund ja 30 minutit
  • Salvestuse kuupäev: 26.06.2024

Kristi investeerib OÜ
Reg. kood: 14753252
Sõpruse pst 44-32, Tallinn, Harjumaa, 10620
Üldine kontaktinfo:
Kristi Saare
e-mail: kristi [at] kristiinvesteerib.ee
telefon: 555 88 178

Käesoleval veebilehel kirjeldatu on minu isiklik kogemus investeerimismaailmas - tegemist ei ole investeerimisnõuga ning ükski kajastatud tehing või tegevus ei ole ostusoovitus.

Veebilehe sisu on meelelahutusliku ja informatiivse sisuga ning ei tohiks kunagi olla aluseks ühegi otsuse tegemiseks. Tee kõik oma finantsotsused vastavalt oma riskitasemele ja isikliku portfelli analüüsile. Tootlikke investeeringuid!

© 2016-2024 Kristi investeerib OÜ