logo

Teenused

  • Avalikud koolitusõhtud või -päevad

Minu käest on esimesed investeerimisteadmised saanud nüüdseks juba tuhanded investeerimishuvilised, kes pärast koolitustel osalemist on ka esimesed sammud edukalt teinud. Avalikelt koolitustelt saad kiiresti selge ülevaate olulisematest küsimustest, mis aitab sul edaspidi juba täpsemalt juurde uurida.

Koolitustel räägin eelkõige investeerimisega alustamisest, erinevate varaklasside ABC-d (aktsiad, indeksid, kinnisvara, ühisrahastus) ning investeeringute maksustamisest (era- vs jur. isikuna tegutsemine) ja ettevõtte alt investeerimisest.

Avatud koolituste kohta saab alati infot Kristi Investeeringud Facebooki lehelt, saadan info alati e-maili listi või näed hetkel müügil olevaid pileteid poest. Koolitustele pileti ostmine käib e-poe kaudu lihtsalt ja kiirelt, ning pärast ostu tulevad arve ja pilet sisestatud e-mailile. Juba toimunud koolituste videosalvestused leiad pood või veebiseminarid sektsioonist järelvaatamiseks.

  •  Firmade sisekoolitused

Kui soovid oma firma töötajatele pakkuda tõeliselt praktilist koolitust, mis aitab neil oma elu ja raha paremini juhtida, siis tulen hea meelega esinema sinu üritusele – olgu see siis tavaline koolituspäev, motivatsioonilõuna või suvepäevad.

Hea tööandja ei arenda ainult oma töötaja erialakompetensi, vaid aitab tal ka paremini oma igapäevaelus hakkama saada – õnnelik ja ambitsioonikas töötaja on väärtus igale ettevõttele.

Olen viinud läbi sisekoolitusi mitmetele suurtele ettevõtetele ja tagasiside on olnud alati positiivne ning töötajad on alati hinnanud veidi teistsugust sisekoolituste teemat.

Olen võimeline koolitama nii eesti kui inglise keeles, kokkuleppel olen nõus ka sõitma mõnele kaugemale üritusele. Vastavalt soovile võin läbi viia lühikoolitusi (1h / 2 h) või ka täispikki koolituspäevi.

  • Ühekordsed individuaal- või grupikoolitused, nõustamised

Kui sinul (ja su sõpradel) on mõni kindel investeerimisteema, mis huvitab, siis lepi kokku 1:1 nõustamiskohtumine, kus saame keskenduda just hetkel kõige põletavamatele muredele.

Sellistel kohtumistel on suurepärane võimalus saada personaalsed informatsiooni ja saad olla kindel, et sinu küsimused saavad vastuse, mis võtavad arvesse sinu hetkeolukorda.

Näiteks olen viinud läbi konsultatsioone, mille eesmärgid on olnud investeerimisplaani välja töötamine ja üle vaatamine, maksunüansside täpsustamine, varaklasside valik jne. Konsultatsiooni kokkuleppimiseks vaata täpsemat infot poest või kirjuta mulle, ühekordsete kohtumiste-vestluste puhul arvesta hinnaga 125/eur tund.

  • Finantscoaching ja -mentorlus

Kui tunned, et vajaksid järgmiste sammude tegemisel pikemaajalist abi, siis on just selleks abi finantsmentorlusest. Mentorluse käigus saame süveneda pikaajalisemalt sinu finantsolukorda ja eesmärkidesse, ning saad jooksvalt tegutsedes nõu ja motivatsiooniga abi.

Selleks, et mentorlus efektiivselt toimiks tuleks panna paika veidi pikem plaan kohtumisteks, kasutada on võimalik suhtlemisel erinevaid vahendeid – näost-näkku kohtumised, kirjavahetus, videokõned jne. Mentorlusperioodi jooksul on sul ligipääs minu ajale ja kõikidele minu teadmistele ja kogemustele, et saaksid oma finantselu tõeliselt muuta.

Mentorlusel katame vastavalt sinu soovile erinevaid teemasid – sissetuleku suurendamine, rahaasjade haldamine, investeerimisstrateegia ja portfelli kasvatamine, ettevõtlusega tegelemine, pikaajalise plaani loomine.

Kui tunned, et vajad mentori abi oma eesmärkideni jõudmisel, siis kirjuta mulle omapoolse visiooniga, millega vajaksid abi ja lepime kokku ajaraami ja eesmärgid.