Kodulaenu käsiraamat
Image for Kodulaenu käsiraamat
Image for Kodulaenu käsiraamat
Image for Kodulaenu käsiraamat

Kodulaenu käsiraamat

Tooteinfo

Kirjeldus

Kodu ostmine ja kodulaenu võtmine on tõenäoliselt ühed sinu elu suurimatest rahalistest tehingutest, mida ei ole mõistlik läbimõtlemata ette võtta.

E-raamatusse on küsimuste-vastuste formaadis kokku pandud kodulaenuga seotud termite selgitused ja põhilised kodu ostmisega seotud kulud, samuti on välja toodud aspektid, mida tuleks kaaluda enne kodu ostmist või laenu võtmist. Lisaks on e-raamatus käsitletud olemasoleva laenulepinguga seotud tähelepanekud.

Võta aega ja vii end kodulaenu võtmise nüanssidega kurssi, et teha häid otsuseid ja saada pangas läbi rääkides parim võimalik tehing.

Info

Info

  • Uuendatud: 27.09.2022
  • 23 lehekülge
  • Formaat: pdf

Soovitused

Kristi investeerib OÜ
Reg. kood: 14753252
Sõpruse pst 44-32, Tallinn, Harjumaa, 10620
Üldine kontaktinfo:
Kristi Saare
e-mail: kristi [at] kristiinvesteerib.ee
telefon: 555 88 178

Käesoleval veebilehel kirjeldatu on minu isiklik kogemus investeerimismaailmas - tegemist ei ole investeerimisnõuga ning ükski kajastatud tehing või tegevus ei ole ostusoovitus.

Veebilehe sisu on meelelahutusliku ja informatiivse sisuga ning ei tohiks kunagi olla aluseks ühegi otsuse tegemiseks. Tee kõik oma finantsotsused vastavalt oma riskitasemele ja isikliku portfelli analüüsile. Tootlikke investeeringuid!

© 2016-2023 Kristi investeerib OÜ